FORGOT YOUR DETAILS?

Site Yönetimi

Evo Yönetim profesyonel apartman ve site yönetiminde gerekli emlak ve site yönetimi hizmetlerini düzenler, apartman ve rezidanslardaki yaşamı kolaylaştırıcı tedbirler alır. Pro-aktif hareket biçimi sayesinde gelişmesi muhtemel aksaklıkları ve sorunları önceden tespit ederek zararı minimize eder. Apartman ve site yönetiminde uzman bakış açısını elden bırakmayarak; elektronik, mekanik ve diğer bütün tesisat bakımlarının programlı biçimde yapılması sağlanmaktadır. Bilhassa yaşam alanlarının en büyük gereksinimi olan güvenlik konusu üzerinde titizlikle durulmaktadır. Evo Yönetim profesyonel apartman ve site yönetiminde güvenlik zaafiyetine hiçbir biçimde yer olmayacağının bilincinde bir firmadır.

Evo Yönetim apartman ve site yönetiminde; sakinlerinin 634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu (KMK) gereği her yıl yapmak zorunda oldukları yıllık toplantılar için aşağıdaki hususları temin etmektedir:

 • Toplantı organizasyonunu en doğru ve zamanlaması uygun biçimde düzenlemek.
 • Toplantı davetiyelerini hazırlayarak gereken vakitte kat maliklerine teslim etmek.
 • Yasal evrak ve defterlerin muhafazasını en güvenilir şekilde sağlamak.
 • Apartman ve site yönetimindeki tüm süreçlerde objektif ve profesyonel bir tutum sergilemek.
 • Hukuki konularda danışma sağlamak ve gereken bilgilendirmeyi eşit ölçüde sunmak.
 • Apartman ve sitelerdeki yönetimle ilgili gereken tüm tedbirleri sağlamak ve devamında denetimleri düzenlemek.
 • Apartman ve sitelerin ortak giderleri ve aidatlarıyla ilgili evrakları muhafaza etmek.
 • Apartman ve sitelerdeki personellerin kıdem tazminatı fonu vb. gibi mali konuları ivedilikle çözüme kavuşturmak.
 • Ödemelere özen göstermeyen ve bunu devamlı hale getiren bireyler hakkında yasal işlem başlatmak ve işlemi takip etmek.
 • Apartman bünyesindeki tüm teknik meseleleri en pratik ve akılcı yolla çözüme kavuşturmak.
 • Oluşabilecek arızalarla ilgili önlemler geliştirmek ve arıza durumunda onarım işlemleriyle ilgilenmek.
 • Apartman ve sitelerde 3 aylık bilançoları duyuru panosuna asmak ve kat maliklerinin en pürüzsüz biçimde bilgilenmesini sağlamak.
 • Apartman ve sitede çalışan personelin SGK prim borçları, ödemeleri, resmi evraklarının takibi ve ayrılmaları durumunda hizmetin nasıl devam edeceğini gözetim altında tutmak.

Evo Yönetim merkezine insan konforunu alarak alışılmışın dışında zengin ve kaliteli bir yönetim anlayışı sunmayı benimser. İşine her yönüyle hakim uzman yönetim kadrosuyla yaşam alanınıza yeni ve çarpıcı bir soluk getirir. Yaşam alanlarının konforunu maksimum düzeye çıkarmak adına bilgi ve becerilerini seferber ederek, kalifiye ekibi sayesinde en profesyonel site/apartman yönetimi hizmetini ayağınıza getirir.

Evo Yönetim site ve apartmanlarınızdaki hukuk, teknik, hijyen ve organizasyon bilgisi gerektiren bütün durumlarda ihtiyaçları optimum fayda sağlayacak biçimde hizmet sağlar. Size de değerli zamanınızı sevdiklerinizle yaşamak ve onlarla birlikte keyifli anılar biriktirmek kalır!

Etiketler: Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi İstanbul, Profesyonel Site Yönetimi Firmaları, Bina Yönetim Firmaları, Bina Yönetim Firmaları İstanbul, Profesyonel Site Yönetim Şirketleri

TOP
WhatsApp WHATSAPP TEKLİF ALIN!