FORGOT YOUR DETAILS?

İş Merkezi Yönetimi

Yaşadığımız apartmanlar, siteler ve rezidanslar; güvenlik, hijyen ve konforun iç içe olması gereken alanlardır. Yaşam yönetiminde profesyonel anlayış hizmette maksimum kalite ve faydayı doğurmaktadır. Bu sebeptendir ki Evo Yönetim iş merkezleri ve iş hanlarında bulunan ofis ve diğer ticari mekanlarınızda uzman yönetim anlayışının devreye girmesini görev saymaktadır. Personelin günlük yaşamını pratik hale getiren tedbirler, muhtemel problemleri giderme ve yaşanan aksaklıkları henüz minimal boyuttayken yok etmenin ehemmiyetine inanarak düzenlemelerini sürdürür.

İş merkezlerindeki elektronik aksam, mekanik yapı ve diğer bütün tesisat bakımlarının planlı şekilde yaptırılmasında ve bilhassa güvenlik konusu üzerinde büyük bir planlama geliştirilmesini sağlar. Evo Yönetim bina, site ve apartman yönetiminde aylık aidat ücretlerinin temin edilme işlemini şeffaf ve denetlenebilir bir yöntemle banka hesapları üzerinden sağlamaktadır.

Etiketler: İş Merkezi Yönetimi, İş Merkezi Yöneticiliği, İş Hanı Yönetimi, İş Hanı Yöneticiliği, Profesyonel İş Merkezi Yönetimi, Profesyonel İş Merkezi Yöneticiliği, Profesyonel İş Hanı Yönetimi, Profesyonel İş Hanı Yöneticiliği

TOP
WhatsApp WHATSAPP TEKLİF ALIN!