FORGOT YOUR DETAILS?

Hakkımızda

Yaşam Alanlarınız İçin Profesyonel Yöneticilik

İnsanlar toplu yaşam alanlarında yüz yıllardan bu yana beraber yaşamaktadır. Toplu yaşamın güzellikleri olduğu kadar zor tarafları olduğu malum. Sitelerde ve binalarda ihtiyaç ve giderler için yönetim olması zorunludur. Yönetim tarafından bina ya da sitelerin güvenlik, temizlik, aidat işlemleri yürütülmekte ayrıca bina ve sitelerin çevre düzenlemesi işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Toplu yaşam alanlarında gereken ihtiyaçlar bina ve site yönetimleri tarafından yürütülmektedir. Bina ve site yönetimleri için zor olan işlemlerin hepsi Evo Yönetim sayesinde artık çok daha kolay.

Evo Yönetim hizmetlerinden en önemlisi apartman ve sitelerin gelir gider hesapları ve kayıtları ile planlarının hazırlanmasıdır. Evo Yönetim tarafından apartman ve sitelerin defter ve kayıtları hazır tutularak üyeleri istenildiği takdirde sunulmaktadır. Bunun yanında yönetimlerin bir diğer sorunu olan aidat ödemeleri konusunda yönetime yardımcı olmaktadır. Aidat toplamalarını yönetim adına yapan Evo Yönetim ödeme yapmayan sakinler ile yönetim arasında uzlaşmacı tavır ile sorunları çözmektedir. Binaların gelir gider tabloları ile gelecek yılın planları yine Evo Yönetim tarafından üyelere sunulmaktadır.

Evo Yönetim tarafından apartman ve sitelerin temizlik işleri eğitimli ve uzman personele yaptırılmaktadır. Apartman ve site temizlikleri talepler doğrultusunda titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Temizlik işlerini sorun etmekten çıkaran apartman ve site sakinleri en kaliteli hizmeti profesyonel bir şekilde almaktadır.

TOP
WhatsApp WHATSAPP TEKLİF ALIN!