Çengelköy Doğa Evleri 2019 Sosyal Tesis Özel Kullanım Tarihleri

/ / Genel
TARİHDAİREDAİRE SAKİNİSAAT
20 Haziran 2019 PerşembeA BLOK DAİRE 1AFANASİ TASMALİ22:00 – 00:00
21 Haziran 2019 CumaB BLOK DAİRE 1FATMA AYDOĞAN22:00 – 00:00
22 Haziran 2019 CumartesiA BLOK DAİRE 2YAHYA KEMAL22:00 – 00:00
23 Haziran 2019 PazarB BLOK DAİRE 2SERHAT OKSAY22:00 – 00:00
24 Haziran 2019 PazartesiA BLOK DAİRE 3MEHMET TURHAN22:00 – 00:00
25 Haziran 2019 SalıB BLOK DAİRE 3SABAHATTİN BAŞARAN22:00 – 00:00
26 Haziran 2019 ÇarşambaA BLOK DAİRE 4SALİH FAZLIOĞLU22:00 – 00:00
27 Haziran 2019 PerşembeB BLOK DAİRE 4ÖNDER CANKURT22:00 – 00:00
28 Haziran 2019 CumaBAKIMBAKIMBAKIM
29 Haziran 2019 CumartesiA BLOK DAİRE 5ÖMER ÖZKORUL22:00 – 00:00
30 Haziran 2019 PazarB BLOK DAİRE 5BAHRİ UÇOK22:00 – 00:00
1 Temmuz 2019 PazartesiA BLOK DAİRE 6BAYRAM GÜLBARAN22:00 – 00:00
2 Temmuz 2019 SalıB BLOK DAİRE 6BAYCAN SARISU22:00 – 00:00
3 Temmuz 2019 ÇarşambaA BLOK DAİRE 7MUSTAFA FAZLIOĞLU22:00 – 00:00
4 Temmuz 2019 PerşembeB BLOK DAİRE 7HARUN SANDIKÇI22:00 – 00:00
5 Temmuz 2019 CumaBAKIMBAKIMBAKIM
6 Temmuz 2019 CumartesiA BLOK DAİRE 8GÖKÇEN USTAAL22:00 – 00:00
7 Temmuz 2019 PazarB BLOK DAİRE 8ÇAĞRI BEKAR22:00 – 00:00
8 Temmuz 2019 PazartesiA BLOK DAİRE 9NATİG ALLAHVERDİYEV22:00 – 00:00
9 Temmuz 2019 SalıB BLOK DAİRE 9ENGİN GÜRELLİ22:00 – 00:00
10 Temmuz 2019 ÇarşambaA BLOK DAİRE 10HURŞİT ŞALCIOĞLU22:00 – 00:00
11 Temmuz 2019 PerşembeB BLOK DAİRE 10SİBEL ÖZHAN22:00 – 00:00
12 Temmuz 2019 CumaBAKIMBAKIMBAKIM
13 Temmuz 2019 CumartesiA BLOK DAİRE 11ERHAN AYAN22:00 – 00:00
14 Temmuz 2019 PazarB BLOK DAİRE 11EROL ERTÜRK22:00 – 00:00
15 Temmuz 2019 PazartesiA BLOK DAİRE 12ERKAN BİRGÖREN22:00 – 00:00
16 Temmuz 2019 SalıB BLOK DAİRE 12ALPER KALENDEROĞLU22:00 – 00:00
17 Temmuz 2019 ÇarşambaA BLOK DAİRE 1AFANASİ TASMALİ22:00 – 00:00
18 Temmuz 2019 PerşembeB BLOK DAİRE 1FATMA AYDOĞAN22:00 – 00:00
19 Temmuz 2019 CumaBAKIMBAKIMBAKIM
20 Temmuz 2019 CumartesiA BLOK DAİRE 2YAHYA KEMAL22:00 – 00:00
21 Temmuz 2019 PazarB BLOK DAİRE 2SERHAT OKSAY22:00 – 00:00
22 Temmuz 2019 PazartesiA BLOK DAİRE 3MEHMET TURHAN22:00 – 00:00
23 Temmuz 2019 SalıB BLOK DAİRE 3SABAHATTİN BAŞARAN22:00 – 00:00
24 Temmuz 2019 ÇarşambaA BLOK DAİRE 4SALİH FAZLIOĞLU22:00 – 00:00
25 Temmuz 2019 PerşembeB BLOK DAİRE 4ÖNDER CANKURT22:00 – 00:00
26 Temmuz 2019 CumaBAKIMBAKIMBAKIM
27 Temmuz 2019 CumartesiA BLOK DAİRE 5ÖMER ÖZKORUL22:00 – 00:00
28 Temmuz 2019 PazarB BLOK DAİRE 5BAHRİ UÇOK22:00 – 00:00
29 Temmuz 2019 PazartesiA BLOK DAİRE 6BAYRAM GÜLBARAN22:00 – 00:00
30 Temmuz 2019 SalıB BLOK DAİRE 6BAYCAN SARISU22:00 – 00:00
31 Temmuz 2019 ÇarşambaA BLOK DAİRE 7MUSTAFA FAZLIOĞLU22:00 – 00:00
1 Ağustos 2019 PerşembeB BLOK DAİRE 7HARUN SANDIKÇI22:00 – 00:00
2 Ağustos 2019 CumaBAKIMBAKIMBAKIM